Szkło z grafiką

Klienci stawiający na oryginalność i indywidualność aranżacji wnętrz z pewnością zainteresują się szkłem z grafiką. Zastąpienie tradycyjnych luster i płyt w drzwiach szaf ciekawym motywem ozdobnym, pomoże rozwiązać problem klimatu pokoju dziecięcego, a także wprowadzić atmosferę abstrakcji i fantazji do innych pomieszczeń. W naszej ofercie posiadamy zarówno gotowe wzory, jak i możliwość instalacji grafik oraz fotografii wybranych przez klienta. Dzięki temu nasza pociecha może mieć w swym królestwie podobizny ulubionych bohaterów bajek, które można z powodzeniem zastąpić zdjęciem idola, gdy wnętrze stanie się samotnią zbuntowanego nastolatka. Grafiki drukowane są na folii PCV i trwale łączone ze szkłem bezbarwnym, co pozwala na ich łatwy demontaż i szybką zmianę wystroju.

Sortuj wg:

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.