Płyty meblowe

Wkładamy wiele wysiłku w to, by nasze produkty cechowały się wysoką jakością oraz nowoczesnym designem. Współpracujemy z najlepszymi na rynku producentami płyt meblowych, co pozwala nam tworzyć meble niepowtarzalne i zarazem przystępne. Nasza bogata oferta zawiera płyty o grubości 10, 18 i 28 mm, w ponad 50 kolorach i dekorach, i jest ciągle poszerzana ponieważ mamy świadomość ciągle zmieniających się trendów. Komponowanie ciekawych frontów do mebli i drzwi przesuwnych do szaf wymaga często zestawienia ze sobą różnych wypełnień. Nasze płyty meblowe charakteryzują się dużą różnorodnością  powierzchni: od gładkich, przez metaliczne, dekory imitujące wygląd drzew iglastych oraz inne faktury drewnopodobne, po utrzymane w wysokim połysku dekory charakteryzujące się elegancją i szykiem.

 

 

Sortuj wg:

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.